HosTEC

Konta WWW


Pakiety podstawowe skierowane są dla indywidualnych odbiorców lub małych firm.
Idealne pakiety dla prostych stron i wizytówek internetowych.

Serwery wirtualne

Zaawansowane pakiety Hostingowe przeznaczone są dla firm prowadzących firmowe strony internetowe oraz profesjonalnych webmasterów.
Idealne pakiety dla portali społecznościowych, forów dyskusyjnych i stron firmowych.

Konta reseller

Hosting Reseller jest  idealnym  rozwiązaniem dla zarządzających większą ilością domen, stron www lub kont pocztowych . W oparciu o Hosting Reseller można uruchomić własną działalność hostingową bez wykupowania drogich maszyn i zatrudniania administratorów. Obsługą serwera i jego bezpieczeństwa, aktualizacjami, problemami technicznymi i udostępnianiem bogatych narzędzi zajmuje się DMTEC

FreeTEC

Konta Free dla mniej wymagających.Darmowy hosting jest dobrym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy nie są pewni sukcesu danego przedsięwzięcia.
Bezpłatne konto na serwerze może być również świetnym poligonem doświadczalnym dla tych, którzy dopiero szlifują swoje umiejętności webmasterskie.

 

Dodatkowe informacje

Własny hosting to początek przygody z Internetem. Posiadanie własnej strony www pozwoli Ci dotrzeć do nowych klientów oraz skutecznie podtrzymywać kontakty z obecnymi. Ważne jest abyś wybrał odpowiednie konto hostinowe z naszej oferty.
Dla swoich klientów przygotowaliśmy pakiet zabezpieczeń chroniących stronę przed atakami z Internetu oraz kodowanie transmisji danych. Dzięki temu włamanie na stronę lub przechwycenie informacji, podawanych przez użytkowników serwisu jest znacznie utrudnione.

Ma to szczególne znaczenie tam, gdzie zaufanie użytkownika do serwisu jest kluczowe – w sklepach internetowych i innych stronach wymagających rejestracji. Cenne dla właściciela witryny mogą okazać się kopie bezpieczeństwa.. Pozwalają one na odzyskanie utraconych plików w razie przypadkowego wykasowania ich z serwera.
Za każdym razem, kiedy strona jest otwierana, dane zapisane na serwerze są przesyłane do komputera odwiedzającego. Wszystko, co jest pobierane ze strony - tekst, obrazy, filmy, pliki dźwiękowe - składa się na transfer danych. Pojemność serwera to nic innego jak powierzchnia dysku, jaką mamy do dyspozycji na pliki tworzące stronę.

Hosting w DmTec

  • szybki panel domen
  • brak ukrytych opłat
  • brak limitów ilościowych
  • niskie ceny odnowień
  • szybka rejestracja
  • rezerwacja online
  • najlepsza oferta